Yazdır Arkadaşına gönder
Turizmde Türk - Yunan sınır ötesi işbirliği tartışılacak
Turizmde Türk - Yunan sınır ötesi işbirliği tartışılacak42.Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında “Turizmde Türk - Yunan sınır ötesi işbirliği” konulu bir panel düzenlenecek. Dokuz Eylül Üniversitesi Reha Midilli Foça Turizm Fakültesi ve Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği (ETİK) işbirliğiyle düzenlenen paneli Prof. Dr. Metin Kozak yönetecek. Foça Belediyesi Reha Midilli Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek panel 18 Nisan 2018 Çarşamba günü saat 13.30’da başlayacak.

Panele Sakız Belediyesi Başkan Yardımcısı Apostolos Tziotis, Sakız Ticaret Odası Başkan Yardımcısı George Georgoulis, Sakız Aile Konaklamaları Derneği Başkanı Dimitrios Kytrilakis, Mark Warner CEO’su Sue Thomas, ETİK Başkanı Mehmet İşler ile ETİK Danışma Kurulu Başkan Yardımcısı Av. İlker Ünsever konuşmacı olarak katılacak.

Tarih: 14/4/2018
2223 kez okudu
   Yazdır Arkadaşına gönder
GÜNCEL HABERLER
İzmir Kent Haritası İzmir Nöbetçi Eczaneleri
KENT YAZILARI
KENT SÖYLEŞİLERİ

İnternet sayfalarımızda yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları kentyasam.com'a aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.