Yazdır Arkadaşına gönder
“Şantiye” reklamın ustalarını çıraklarla buluşturacak
“Şantiye” reklamın ustalarını çıraklarla buluşturacak
Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklam Topluluğu "Reklam Durağı"nın (RED), düzenlediği “Şantiye” etkinleri ikinci yılında da reklam ustalarını çıraklarıyla buluşturmayı sürdürüyor. Reklam Topluluğu (RED) reklama ilgi duyan herkesi etkinliğe katılmaya çağırıyor.

Bu yıl 20 Şubat - 12 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek “Şantiye etkinlikleri kapsamında dört farklı söyleşi de beş reklam ustası geleceğin çırak reklamcılarıyla buluşacak. 2. Şantiye'de reklam sektörünün önemli isimlerinden Haluk Mesci, Kaan Sezyum, Tayga Soysaltürk, Ekin Ulukök, Burcu Metin reklama ilgi duyanlarla bir araya gelecek, bilgi ve deneyimlerini genç reklamcılarla paylaşacak.

Şantiye etkinliklerinin bu yıl ki ilk konuğu, reklam sektörünün duayenlerinden ve birçok ünlü markanın reklamlarının yaratıcısı, Mahi Mahi Markalaştırma Hizmetleri yöneticisi Haluk Mesci olacak. Geçmişten geleceğe reklamcılığın tartışılacağı Haluk Mesci söyleşisi, Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Konferans Salonu'nda gerçekleşecek. Etkinlik 20 Şubat 2012 Pazartesi günü saat 13.30’da başlayacak.


Tarih: 18/2/2012
800 kez okudu
   Yazdır Arkadaşına gönder
GÜNCEL HABERLER
İzmir Kent Haritası İzmir Nöbetçi Eczaneleri
KENT YAZILARI
KENT SÖYLEŞİLERİ

İnternet sayfalarımızda yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları kentyasam.com'a aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.