Yazdır Arkadaşına gönder
Karşıyaka Esnaf Meclisi hayata geçti
Karşıyaka Esnaf Meclisi hayata geçtiKarşıyaka Belediyesi, Kent Konseyi Esnaf Meclisi ilk toplantısını yaparak göreve başladı. Ahilik Haftası kutlamaları kapsamında düzenlenen etkinliklerle birlikte açılan Karşıyaka Esnaf Meclisi’nin Türkiye’de yerel yönetimlere örnek olması gerektiğini belirten İzmir Esnaf Odaları Birlik Başkanı Zekeriya Mutlu “Bizim için bu gün çok önemli bir gündür. Bu meclis hem esnafın, hem de kentin sorunlarına sahip çıkacak, çözümler üretecek. Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak’ı tüm esnaf adına kutluyorum” dedi.

Belediye Zabıtası ile esnafın karşısında olmak istemediklerini belirten Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak “Ne yapılacaksa birlikte yapılacak, sorunlar birlikte aşılacak. Bu meclis kendisi kararlar alacak, kendisi uygulayacak” dedi.

Mustaf Ak’ın başkanlığını yaptığı Esnaf Meclisi’nin açılışında TBMM’de esnafa yönelik verdiği mücadeleyi anlatan Milletvekili Mehmet Ali Susam “Bu meclis bizim için, Karşıyaka için bir üretim yeri olsun. Hem esnafın hem de Karşıyaka’nın sorunlarına sahip çıksın, çözümler üretsin” dedi.

Tarih: 22/9/2011
567 kez okudu
   Yazdır Arkadaşına gönder
GÜNCEL HABERLER
İzmir Kent Haritası İzmir Nöbetçi Eczaneleri
KENT YAZILARI
KENT SÖYLEŞİLERİ

İnternet sayfalarımızda yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları kentyasam.com'a aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.