Yazdır Arkadaşına gönder
Kar yağışı ve don olayı bekleniyor
Kar yağışı ve don olayı bekleniyorMeteoroloji Genel Müdürlüğü’nden edinilen bilgiye göre, yurdumuz üzerinde etkili olan sisteme ek olarak Balkanlar üzerinden gelen yeni bir yağışlı sistemin etkisine girdi. 28 Aralık 2016 Çarşamba gününden başlayarak yurt geneli yağışlı. Yağışlı sistemin 29 Aralık 2016 Perşembe ve 30 Aralık 2016 Cuma günleri de Güney Ege kıyılarında etkili olmaya devam edecek.

29 Aralık 2016 Perşembe günü İzmir kent merkezinde hava karla karışık yağmurlu olacak, yer yer kar yağışı görülecek. Günün en yüksek hava sıcaklığı 5, gecenin en düşük hava sıcaklığı 3 derece olacak.

30 Aralık 2016 Cuma günü İzmir kent merkezinde hava çok bulutlu olacak. Günün en yüksek hava sıcaklığı 5, gecenin en düşük hava sıcaklığı 0 derece olacak.

31 Aralık 2016 Cumartesi günü İzmir kent merkezinde hava çok bulutlu olacak. Günün en yüksek hava sıcaklığı 6, gecenin en düşük hava sıcaklığı 0 derece olacak.

Tarımsal etkinliklerin ve seracılığın devam ettiği kıyı kesimlerinde 29 Aralık 2016 Perşembe gece saatlerinden 02 Ocak 2017 Pazartesi günü sabah saatlerine kadar hafif yer yer orta kuvvette tarımsal don olayı bekleniyor. Tarımsal etkinlikle ve seracılıkla uğraşan üreticilerin dikkatli olmaları ve önlem almaları gerekiyor.

Tarih: 28/12/2016
1765 kez okudu
   Yazdır Arkadaşına gönder
GÜNCEL HABERLER
İzmir Kent Haritası İzmir Nöbetçi Eczaneleri
KENT YAZILARI
KENT SÖYLEŞİLERİ

İnternet sayfalarımızda yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları kentyasam.com'a aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.