Yazdır Arkadaşına gönder
İZDSO sezonu 19 Mayıs'ta Yüksek Sadakat'la kapatacak
İZDSO sezonu 19 Mayıs'ta Yüksek Sadakat'la kapatacak
İzmir Devlet Senfoni Orkestrası (İZDSO), konser sezonunu 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda gerçekleşecek Yüksek Sadakat Konseri ile kapatacak. Konser, 19 Mayıs akşamı saat 18.00’de Alsancak Atatürk Spor Salonu’nda yapılacak.

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası Müdürü Sinan Olcay, Atatürk’ün Samsun’a çıkarak Milli Mücadeleyi başlattığı 19 Mayıs’ın 100. yıl dönümünde gerçekleşecek konsere tüm İzmirlileri beklediklerini söyledi.

"Belki Üstümüzden Bir Kuş Geçer", "Kafile", "Haydi Gel İçelim", "Aşk Durdukça", "Ben Seni Arayamam" gibi sevilen parçalarıyla tanınan ünlü rock gurubu Yüksek Sadakat, İzmir Devlet Senfoni Orkestrası ile beraber özel bir performans ile müzikseverlerle buluşacak. Orkestranın şefliğini Hakan Şensoy yapacağı konserde rock ezgileri senfoni müziğiyle biraraya gelecek.


Tarih: 13/5/2019
646 kez okudu
   Yazdır Arkadaşına gönder
GÜNCEL HABERLER
İzmir Kent Haritası İzmir Nöbetçi Eczaneleri
KENT YAZILARI
KENT SÖYLEŞİLERİ

İnternet sayfalarımızda yer alan tüm metin, resim ve benzeri içeriğin hakları kentyasam.com'a aittir. Hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz.