Yazdır Arkadaşına gönder
Hasan Tahsin Gazetecilik Yarışması'na başvuru süresi uzatıldı
Hasan Tahsin Gazetecilik Yarışması'na başvuru süresi uzatıldıİzmir Gazeteciler Cemiyeti’nin düzenlediği Şehit Gazeteci Hasan Tahsin Gazetecilik Yarışması'na son başvuru süresi 5 Nisan 2019 Cuma gününe kadar uzatıldı. Yönetmeliğe göre gazetecilerin yarışmaya 1 Ocak 2018 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında yayınlanan eserleriyle katılabiliyor.

Yarışmaya katılacak eserlerin 5 Nisan 2019 tarihine kadar cemiyet merkezine ulaştırılması gerekiyor. Yarışma şartnamesi gereği eserlerin aslı ve fotokopisinin yanında dijital ortamda kayıtlarının da (pdf, jpeg, tiff) CD olarak teslim edilmesi isteniyor.

Yarışma Şehit Gazeteci Hasan Tahsin Gazetecilik Yarışması ve Şehit Gazeteci Hasan Tahsin Gazetecilik Teşvik Yarışması olarak iki ayrı kategoride, 23 dalda düzenleniyor. Yarışma yönetmeliği ve başvuru formlarına www.igc.org.tr web sitesinden ulaşılabiliyor. Yarışmaya katılan eserler, ihtisas jürileri tarafından değerlendirilirken 2018 ödülleri 15 Mayıs Hasan Tahsin'i Anma Günü'nde düzenlenecek törenle sahiplerine verilecek.

Tarih: 13/3/2019
1524 kez okudu
   Yazdır Arkadaşına gönder
GÜNCEL HABERLER
İzmir Kent Haritası İzmir Nöbetçi Eczaneleri