Yazdır Arkadaşına gönder
20 Ocak 2018 Cumartesi: 16 ilçede elektrik kesintisi
20 Ocak 2018 Cumartesi: 16 ilçede elektrik kesintisiGDZ Elektrik Dağıtım AŞ ekiplerinin altyapı, bakım - onarım - yenileme ve değişiklik çalışmaları nedeniyle 20 Ocak 2018 Cumartesi günü İzmir'in 16 ilçesinde elektrik kesintisi uygulanacak. Kesinti programı şöyle:

Aliağa: 09:00 - 18:00 saatleri arasında Aşağı Şakran Mahallesi, Hüseyin Efe, Turkcell, 1, Vodofone Gsm Baz İstasyonu, Musa Murat, Güldem Tavukçuluk, Ali Eroğlu, Abdurrahman Güncan ve Bayık Petrol, Çırçır, Haydar Dilbaz, Hüseyin Efe, Kızıltepe Köyü, Musa Murat, Musa Murat, Örlemiş köyü ve çevresi

Bergama : 10:00 - 13:00 saatleri arasında Doğancı trafo-1, Ferizler trafo-1, Paşaköy trafo-1, Nazmiye Çelik özel trafosu, Doğancı İçme Suyu özel trafosu, Yüksel Doğan özel trafosu, Necdet Eşfer, Gılman Özlü özel trafosu, Cihan Uyar, Turgay Yılmaz özel trafosu, Mustafa Çalışkan, Rıdvan Kıran özel trafosu, Turkcell Paşaköy, Eskar Demir Çelik özel trafosu, Hikmet Demirkol, Mesut Öztürk özel trafosu

Bornova: 09:00 - 15:00 saatleri arasında Efes Çadır San., Ambarlar yöresi, Yeşilçam yöresi, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 2002, 2009 sokaklar ve çevresi

09:00 - 18:00 saatleri arasında Erzene Mezarlığı, Turkcell, Avea, Vodafone, Çamlıvadi Kyk, Mava Delüx Villaları, Ülkü Karabacak, Murtaza Berk, Vebaş, Dostlar Sitesi, MTA

09:30 - 15:00 saatleri arasında 2, 7063, 7069, 7069/1, 7069/2, 7069/3 7077, 7079, 7081, 7083, 7082, 7084, 7086 sokaklar, Pınar Caddesi

09:30 - 15:00 saatleri arasında Pınar Caddesi, 7085, 7086, 7086/1, 7087, 7093, 7097, 7098 sokaklar ve çevresi 

09:30 - 16:00 saatleri arasında 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008 sokaklar ve çevresi

09:30 - 16:00 saatleri arasında 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2012, 2013 sokaklar ve çevresi

Buca: 09:00 - 16:00 saatleri arasında 202/34, 202//48, 202/35, 202/14, 202/27 sokaklar ve çevresi

09:00 - 16:00 saatleri arasında 8, 9, 10, 12, 14, 28/9 sokaklar ve çevresi

09:00 - 17:00 saatleri arasında Osman Serden Geçti Caddesi'nin bir bölümü, 677/12, 677/11, 677/13, 672/14, 672/13, 689/13, 672/37, 672/21, 672/20, 677/21 sokaklar ve çevresi

09:00 - 17:00 saatleri arasında 649/7, 649/6, 649/9, 691, 691/3, Aydınhatboyu Caddesi'nin bir bölümü ve çevresi

Foça: 09:00 - 12:00 saatleri arasında 7.Jandarma Komutanlığı, Ö.Faruk Tunca, Osman Alacakara, Alacakaya Gıda, Ayhan Uysal, Ferhan Ferhanoğlu, Sıdıka Soysal, Alirıza Akar, Ali Can, Ayşe İçke, Yavuz Gülerce, Cengiz Uysal, Fuat Işık, Nejat Balkaya, Atiye Güven, Hatice Yüksel, Ferhan Kahya ve çevresi

09:00 - 18:00 saatleri arasında Bağarası yöresi, İzmir Foça Karayolu Caddesi, Cemil Midilli İmam Hatip Ortaokulu, 6, 404, 425, 426, 422, 428, 30/2, 30/4, 8/3, 19/9, 10 sokaklar ve çevresi

Karabağlar: 09:00 - 17:00 saatleri arasında 3243, 3245, 3246, 3247, 3248, 3251, 3252, 3253, 3521, 3522, 5713, 5715/11, 12, 13, 14, 15 sokaklar ve çevresi

09:00 - 17:00 saatleri arasında 5759/1, 2, 3, 5, 5760, 5760/5, 6, 8, 5761, 5774 sokaklar ve çevresi

09:00 - 17:00 saatleri arasında 5759, 5759/2, 3, 5, 5760, 5760/1, 2, 6, 7, 5761, 5762, 5774 sokaklar ve çevresi

09:00 - 17:00 saatleri arasında Vatan Mahallesi, 9077, 9080, 9080/1, 9087, 9089, 9092, 9105, 9166, 9166/1, 9136, 9232 sokaklar ve çevresi

09:00 - 17:00 saatleri arasında Filiz, Polat, Faruk Akar Karasu caddeleri, 9057, 9059, 9061, 9063, 9065, 9072, 9074, 9076, 9077, 9078, 9079, 9082, 9082/1, 2, 9084, 9085, 9087, 9089, 9090, 9093, 9098 sokaklar ve çevresi

Karaburun: 08:00 - 17:00 saatleri arasında Karaburun Merkez trafo-1 bir bölümü, Küçükbahçe Köyler Fideri ve Yeniliman Fideri, Tepeboz Mahallesi, Yeniliman Mahallesi, Haseki, Hamzabükü, Sarpıncık, Parlak, Badembükü, Salman, Denizgiren, Eğriliman, Küçükbahçe, Yayla, Bozköy, Akçakilise, Çamlık Sitesi, Panaroma Evleri, Kuyucak Mahallesi, Hava ve Deniz Lojmanları, Özlemtur Sitesi, Yeniasır Sitesi, Sakıztepe Sitesi ve özel trafolar

09:00 - 09:30 saatleri arasında Merkez Çarşısı'nın bir bölümü, İstiklal Caddesi'nin bir bölümü, Şehit Hakan Algın Caddesi, Lale, Nergiz, Menekşe, Gelincik sokaklar ve çevresi

10:00 - 10:30 saatleri arasında Atatürk Caddesi, Merkez Çarşısı'nın bir bölümü, Emniyet Caddesi, İstiklal Caddesi'nin bir bölümü, Şehit Polis Yusuf Çelik Sk ve çevresi

Kemalpaşa: 09:00 - 15:00 saatleri arasında Kemalpaşa Küplüce yöresi Hasan Özer Camisi çevresi

09:00 - 15:00 saatleri arasında Gökçeyurt köyünün bir bölümü,ilhan Kıygan, Sarıçalı tamamı, Sarıçalı Köyü Sulama Kooperatifi, İZSU Sarıçalı içme suyu özel trafosu Hamzababa Köyü tamamı

09:00 - 15:00 saatleri arasında İlhan Bardak, İsa Çetin, Recep Gömengil, Melik Yazır, İbrahim Kaya, Halilbeyli Köyü trafo-3, Halilbeyli Köyü trafo-2, Halilbeyli Köyü trafo-4, Halilbeyli Köyü trafo-5, Halilbeyli Mezbaha, Halilbeyli Köyü trafo-6, Halilbeyli Köyü trafo-7, Ramazan Aksoy, Ahmet Demirok, İZSU Halilbeyli Atık Su Arıtma Özel, Halilbeyli Sulama Kooperatifi, özel trafosu-1, Recep Karabıyık, Azize Sultan, Kutlusan Organik Tarım, Mahmut Sönmez, Vahdettin Aldırmaz, İlhan Kıygan, Sarıçalı trafo-1, Sarıçalı Köyü Sulama Kooperatifi, İZSU Sarıçalı içme suyu özel trafosu Hamzababa Köyü trafo-1, Gökçeyurt Köyü trafo-1, Fatma Ekmekçi, Gökçeyurt Köyü içme suyu trafosu, Canözler Yem, Yeşilyurt Köyü trafo-1, Zeamet Köyü trafo-1, Yıltaş Organik, Erhan Büyüksam, Murat Feyyaz Bengi, Hemsi Tarım, Tekinler Tarım, Şerife Öznur Cemiloğlu, Parsa Tavuk, Orka Tarım, Ahmet Demirok, Abidin Güneş Tarım Ürünleri, Halilbeyli Tarımsal Kalkınma Kooperatifi,., Necati Özdemir, Hüseyin Aydar, Matlı Yem, Matlı Yem 2, Matlı Yem, 3, Yusuf Canöz, Nihal Gül Arnoczky, Mc Cormik Kütaş, İzmir Pastörize Yumurta, Neccar Er, İsmail Meyve, Ahmet Bulutoğlu, Seyfi Çıtak, Osman Bülent, Türkan Al, Mehmet Yılmaz, Mürtaza Yazıcı, Hüseyin Vural, Kasaba Kuyumculuk, Hilmi Doğu, Hüseyin Canöz, Turan Güneş, Ömer Yüngül, Nazım Kazanan, Kral Tavukçuluk, İsmail Yılmaz, Mehmet Ali Bulut, Hasan Aytaç Baştuğ, Fikret Kanman, Adnan Görümlü, Gülşah Veryeri, Yaşar Şenciğer, Halilbeyli grup sulama trafosu, Adnan Görümlü, 2, Hilmi Doğu 2, Karmez Dm, Sezai Edis, Behram İsmail Yaran, Ahmet Üreten, Lmc Makina, Mustafa Akdemir, Nifbağları, Bortav, Gürdal Dinç, Fatma Akdemir, Nihat Özgün, Eko Endüstri, Sami Bulut, Mehmet Yılmaz, Mustafa Orhan Erbil, Mustafa Erbil, Nuri Özmutlu, Ayşe Tamtürk, Ege, Tav Hayvancılık, Örge Petrol, Cng Cengiz Gıda, Halil Etkin sulama grubu trafosu, Işık Tavukçuluk, Abdurrahman Kundakçı sulama grubu trafosu, Emin Erol sulama grubu, Zekeriya Köseoğlu, Işık Tavukçuluk, Abalıoğlu Lezita, Karmez Gıda, Yolbak, Mehmet Ursay, Ulaştırma Denizcilik, Efkar Tavukçuluk, Abalıoğlu Yem, Bekir Celep, Aydınlar Madencilik, Rıza Aydın Sulama Gr.trafosu, Ege Kum, 1, Ak, Ege Maden, Gökay Günyüz, Hatice Uçtu, Mehmet Köse, İsmail Aksoy sulama grubu trafosu, Ali Candaş, Dilek Tanrıkulu, Nebi Özden sulama grubu trafosu, Yiğitler Kök, Kazım Özer, Yiğitler Sulama Kooperatifi, Bekir Önal, Kazım Özer sulama grubu trafosu, Fahrettin Gören sulama grubu trafosu, Vahit Topbaş sulama grubu, Zeki Gören sulama grubu trafosu, İhsan Gören sulama grubu trafosu, Ahmet Erten, İbrahim Türk sulama grubu trafosu, Ahmet Özdirik sulama grubu trafosu, Ahmet Yellibulut, Yiğitler içme suyu trafosu, Süleyman Sür, Mehmet Demirtaş sulama grubu trafosu, Bağyurdu Sulama Kooperatifi, trafo-2, Bağyurdu sulama grubu trafo-3, Bağyurdu sulama grubu trafosu, 1, 4, 5, 6, 7, 8, 10, Şaban Yavaş, Msm Tavukçuluk, Metsa Hayvancılık, İZSU, Eda Organik, Nil Batu, Bella Şarapçılık, Bağyurdu sulama grubu trafo-11, Mehmet Bozdirik, Esat Vural, Kemal Doğu, Feridun Tiryaki, Sarılar Köyü içme suyu trafosu, Mehmet Vural, Selahattin Özer, Halil Özdemir, Muammer Davas, Seyfi Çıtak, Ahmet Tufan, Süleyman Gülakman, Bağyurdu sulama grubu trafo-12, Erol Varlık Sulama Gr.trafosu, Yumsan Yumurta, Yumsan Gıda, Hüseyin Tuncer Gören, Sinancılar toprak sulama grubu, Serdar Ekrem Karasüyek özel trafosu, Sinancılar toprak sulama Kooperatifi, özel trafosu-2, Ören Toprak Su Kök, Ören toprak sulama, 2 trafosu, Ören Belediye, Gökkaya Yumurta, Ören toprak sulama-3 trafosu, Emine Gürbüz, Ahmet Tuncer Kızılkan, Nursen Çelebi, Refik Mutlu, Bülent Baki Boğa, Turkcell Çark, Mehmet Doğan, Enis Nail, Hafize Bilgi, Ören toprak sulama 5 trafosu, Abalıoğlu Yem özel trafosu, Nuray Berki, Elit, Kenan Aslan, Ören toprak sulama-7 trafosu, Cavit Çobanoğlu, Murat Ateş, Mustafa Tevfik Atıcı, Ören toprak sulama-6 trafosu, Ören toprak sulama 4 trafosu, Ahmet Erten 2, Muharrem Serban, Ali Özden, Sadık Toprak, Ören Toprak Su trafo-1, Aysan Makina Sanayi, Işık Tavukçuluk, 2, Coşkun Gedikli, Kozbeyli Kök, Kozbeyli Ges, Düzey Ges Kök, Düzey Elektrik, 1, Düzey Elektrik, 2, Bağyurdu Osb İdari Özel, Ali Öztürk, Yüksel Akdoğu, Halil İbrahim Sağlam ve arkadaşları, Halil Çınar, Şeref Atıcı, Hüsnü Hürsever ve Ark, Dinçer Aktaş, Mesut Aydoğmuş, Mehmet Şerif Bacak, İbrahim Vidinli sulama grubu trafosu, Çamlı Besi, Mehmet Özdemir, Çukurova Petrol, Mehmet Emin Bilen, Ekipsan, Gülsüm Durgu, Ays Prefabrik, Ybs Baskı Ambalaj, Kesimhane Hayvancılık, Hıdır Akdemir, Ayça Akar, Halil Duman, Çiçek Salamura San, Avrupa Namlı Gıda, Mustafa Ortak, Turan Algül ve arkadaşları, Bülent Demir ve arkadaşları, Şükrü Eser, Emel Demirci, Hasan Talat Kocageniş ve arkadaşları, Mehmet Akın ve arkadaşları, Turan Cengiz, Hatice Babacan, İsmet Oray sulama grubu trafosu, Ekiz Tav, Bedri Şener, Çiğdem Tuncer, Rapunzel, Yapıkredi, Oğuzcan Gıda, Haliç Petrol, Sami Erdoğan sulama grubu trafosu, Bozkurt Tarım, Birpolat Hurda, Mustafa Yavaş, Mehmet Ölmez Benzinlik özel trafosu, Ahmet Çukur ve Ark özel trafosu, Fatma Fildiş ve Ark, Hüseyin İnan ve Ark, Hasan Çam, İsmet Dağlı sulama grubu trafosu, Yurdakul Alkan sulama grubu trafosu, Mehmet Karabıyık sulama grubu trafosu, Kadir Sezer sulama grubu trafosu, Hasan Yıldırım 1 sulama grubu trafosu, Hasan Yıldırım sulama grubu 2 trafosu, Rıdvan Başargel sulama grubu trafosu, Ahmet Dirik sulama grubu trafosu, Kemal Işık sulama grubu trafosu, İsmet Yorgancılar trafosu, İsmet Yorgancılar, Efes Tarım, Yakup Tekin sulama grubu trafosu, Ayşe Gürpınar

Kiraz: 09:00 - 17:00 saatleri arasında Sarıkaya Mahallesi

09:00 - 17:00 saatleri arasında Çömlekçi Mahallesi

Kınık: 08:30 - 17:00 saatleri arasında Yukarı Mahalle, Sarı Çoban, Abdülbaki, İdris, 1. Gölcük Hamam, 2. Gölcük Hamam, Hacı İmam, Aşık İbrahim, Hacı Kadı, Rasim Efendi sokaklar ve çevresi 

10:00 - 12:00 saatleri arasında Çan Mahallesi

14:00 - 15:00 saatleri arasında Güzelbahçe Küme Evleri

Konak: 09:00 - 17:00 saatleri arasında Yenişehir, Hilal mahalleleri, İşçiler Caddesi, 1202, 1212, 1218, 1219, 1220, 1222, 1225, 1226, 1227, 1229, 1233, 1236, 1237, 1238, 1241, 1242 sokaklar ve çevresi

09:00 - 17:00 saatleri arasında 537, 540, 551, 582, 596, 598, 606, 607, 633, 634, 679, 684, 685 sokaklar ve çevresi

Menemen: 09:30 - 16:00 saatleri arasında Karaağaç Yolu, Hıdır Telliman, İbrahım Özeşen, Şükrü İnceoğlu, Murat Oğuzhan ve çevresi

Ödemiş: 09:00 - 17:00 saatleri arasında Emirli, Mescitli mahalleleri, Ova yöresi

10:00 - 16:00 saatleri arasında Şirinköy Mahallesi

10:00 - 16:00 saatleri arasında Karakova Mahallesi

10:00 - 16:00 saatleri arasında Artıcak Mahallesi, Subatan Yaylası

10:00 - 16:00 saatleri arasında Umurbey Mahallesi, Mesci, Hacı Sadık sokaklar, Samsun, Üzümlü caddeleri ve çevre sokaklar

10:00 - 16:00 saatleri arasında Çayır Mahallesi

Seferihisar: 09:00 - 17:00 saatleri arasında Kavakdere Mahallesi, Orhanlı Mahallesi ve özel trafolar

Selçuk: 09:00 - 17:00 saatleri arasında Çamlık Mahallesi, Kuşadası Yolu, İstasyon ve Mezarlık yöresi çevresi

Torbalı: 08:30 - 17:00 saatleri arasında 3018, 3019, 3075, 3030, 3075, 3078, 3002, 3067, 3057, 3055, 30243034, 3076, 3078, 3115, 3099, 3097 sokaklar, SGK, Uğur Mumcu Caddesi ve çevresi

Tarih: 19/1/2018
169 kez okudu
   Yazdır Arkadaşına gönder
GÜNCEL HABERLER
İzmir Kent Haritası İzmir Nöbetçi Eczaneleri