Yazdır Arkadaşına gönder
13. TESKON 19-22 Nisan'da İzmir'de
13. TESKON 19-22 Nisan'da İzmir'deUlusal Tesisat Mühendisliği Kongresi ve TESKON+SODEX Fuarı, Makina Mühendisleri Odası (MMO) tarafından bu yıl 13. kez düzenleniyor. Kongre ve fuar, İzmir Şubesi yürütücülüğünde 19 - 22 Nisan 2017 tarihleri arasında MMO Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi'nde gerçekleşecek.

1993 yılından bu yana iki yılda bir düzenlenen kongre bu yıl "Tesisat mühendisliğinde bütünleşik tasarım" ana temasıyla düzenlenecek. TESKON, tesisat mühendisliğinin çok farklı alan ve disiplinlerinde çalışan mühendis ve teknik elemanları bir araya getirecek.

13. Ulusal Tesisat Mühendisliği Kongresi'nin oluşumunda 318 uzman çok farklı konularda bildiri hazırladı. 35 mühendis eğitmen kimliği ile 17 kurs düzenlenmesine katkı koydu, 22 mühendis kongrenin diğer platformlarında görev alarak kongre programında yer aldı.

Kongrenin ilk düzenlendiği günden bugüne tesisat mühendisliği alanına önemli katkıları olduğu belirtildi. Kongrenin bugün gelinen noktada alanında en yaygın katılımlı ulusal platform olma özelliği taşıdığı dile getirildi.

Tarih: 19/4/2017
6583 kez okudu
   Yazdır Arkadaşına gönder
GÜNCEL HABERLER
İzmir Kent Haritası İzmir Nöbetçi Eczaneleri