Yazdır Arkadaşına gönder
09 Aralık 2017 Cumartesi: 16 ilçede elektrik kesintisi
09 Aralık 2017 Cumartesi: 16 ilçede elektrik kesintisiGDZ Elektrik Dağıtım AŞ ekiplerinin altyapı, bakım - onarım - yenileme ve değişiklik çalışmaları nedeniyle 09 Aralık 2017 Cumartesi günü İzmir'in 16 ilçesinde elektrik kesintisi uygulanacak. Kesinti programı şöyle:

Aliağa: 08:30 - 18:00 saatleri arasında Aşağı Şakran Mahallesi bölüm bölüm

Balçova: 09:00 - 15:00 saatleri arasında Korutürk Mahallesi, Sarmaşık Caddesi, Ahlat, Çalı, Lalezar, Gülsa sokaklar ve çevresi

Bayındır: 09:00 - 16:00 saatleri arasında Çamlıbel Mahallesi trafosu-1 tamamı

09:00 - 16:00 saatleri arasında Hasköy Mahallesi trafosu-4 tamamında

Bergama : 09:00 - 15:00 saatleri arasında Zağnos, Kadıköy, Ayaskent mahalleleri ile bu bölgelerdeki özel trafolu aboneler

Beydağ: 09:00 - 17:00 saatleri arasında Yukarı Aktepe Mahallesi

Buca: 08:00 - 16:00 saatleri arasında Atatürk Mahallesi, 202/5, 202/10, 202/8, 202/59, 202/39, 202/53, 202/49, 202/16 sokaklar ve çevresi

08:00 - 16:00 saatleri arasında 858, Onat Caddesi'nin bir bölümü ve çevresi

08:00 - 16:00 saatleri arasında 856, 854, OOnat Caddesi'nin bir bölümü ve çevresi

Çiğli: 09:00 - 13:00 saatleri arasında Evka, 2 Mahallesi, 6860, 6848/1, 6889, 6808/1, 6808/2, 6808/3, 6808/4, 6808/5, 6808/6, 6808/7, 6808/8, 6808/9, 6808/10, 6808/11, 6808/12, 6808/13, 6808/14, 6808/15, 6808/16, 6872 sokaklar

14:00 - 16:00 saatleri arasında Egekent Mahallesi, 8819, 8050, 8820, 8820/1, 8818 sokaklar, Denizciler Sitesi ve çevresi

Dikili: 10:30 - 14:00 saatleri arasında Çandarlı, Bademli ve Yahşibey mahalleleri ve çevresi

Foça: 09:00 - 18:00 saatleri arasında Yeni Bağarası yöresi, Emine Bacı, Çiçekli Bahçe, Çiçekli Bahçe, Foto Bahçe, Zeytindede Kümesi sokaklar ve çevresi

09:00 - 18:00 saatleri arasında Yeni Köy Küme Evleri ve çevresi

Karabağlar: 09:00 - 17:00 saatleri arasında Karabağlar Mahallesi, 5757, 5757/4, 6, 5780, 5782, 5785, 5787, 5788, 5788/1, 2, 3 sokaklar ve çevresi

09:00 - 17:00 saatleri arasında Karabağlar Mahallesi, 5759, 5760, 5760/5, 6, 7 sokaklar ve çevresi

09:00 - 17:00 saatleri arasında Esenyalı Mahallesi, 52/53, 70, 73, 74, 75 sokaklar ve çevresi

Kemalpaşa: 09:00 - 17:00 saatleri arasında Armutlu Şehitler, Gültekin Göktürk caddeleri, Kartal, Felegen, Fulya sokaklar ve çevresi

09:00 - 17:00 saatleri arasında Armutlu Seyfettin Günak, Ali Fehmi caddeleri, Sarmasık, Manolya, Oya, Demirciler, Uzay, Taşıt, Uçak, Saat, Serin, Çiçek, sokaklar ve çevresi

09:00 - 17:00 saatleri arasında General Kazım Karabekir, Seyfettin Günak, Eğitim, Şehitler, Görece, Atatürk, Belediye caddeleri, Kaptan, Yarış sokaklar ve çevresi

09:00 - 15:00 saatleri arasında Armutlu'nun tamamı

09:00 - 17:00 saatleri arasında Necati Özdemir, Hüseyin Aydar, Matlı Yem, Matlı Yem, 2, Matlı Yem, 3, Yusuf Canöz, Nihal Gül Arnoczky, Mc Cormik Kütaş, İzmir Pastörize Yumurta, Neccar Er, İsmail Meyve, Ahmet Bulutoğlu, Seyfi Çıtak, Osman Bülent, Türkan Al, Mehmet Yılmaz, Mürtaza Yazıcı, Hüseyin Vural, Kasaba Kuyumculuk, Hilmi Doğu, Hüseyin Canöz, Turan Güneş, Ömer Yüngül, Nazım Kazanan, Kral Tavukçuluk, İsmail Yılmaz, Mehmet Ali Bulut, Hasan Aytaç Baştuğ, Fikret Kanman, Adnan Görümlü, Gülşah Veryeri, Yaşar Şenciğer, Halilbeyli grup sulama trafosu, Adnan Görümlü, 2, Hilmi Doğu 2 özel trafosu, Karmez Dm, Sezayi Edis, Behram İsmail Yaran, Ahmet Üreten, Lmc Makina, Mustafa Akdemir, Nifbağları, Bortav, Gürdal Dinç, Fatma Akdemir, Nihat Özgün, Eko Endüstri, Sami Bulut, Mehmet Yılmaz, Mustafa Orhan Erbil, Mustafa Erbil, Nuri Özmutlu, Ayşe Tamtürk, Ege, Tav Hayvancılık, Örge Petrol, Cng Cengiz Gıda, Halil Etkin sulama grubu trafosu, Işık Tavukçuluk, Abdurrahman Kundakçı sulama grubu trafosu, Emin Erol sulama grubu trafosu, Zekeriya Köseoğlu, Işık Tavukçuluk, Abalıoğlu Lezita, Karmez Gıda, Yolbak, Mehmet Ursay, Ulaştırma Denizcilik, Efkar Tavukçuluk, Abalıoğlu Yem, Bekir Celep, Aydınlar Madencilik, Rıza Aydın Sulama Grubu trafosu, Ege Kum 1, Ak, Ege Maden, Gökay Günyüz, Hatice Uçtu, Mehmet Köse, İsmail Aksoy sulama grubu trafosu, Ali Candaş, Dilek Tanrıkulu, Nebi Özden sulama grubu trafosu, Yiğitler Kök, Kazım Özer, Yiğitler sulama Koop, Bekir Önal, Kazım Özer sulama grubu trafosu, Fahrettin Gören sulama grubu trafosu, Vahit Topbaş sulama grubu trafosu, Zeki Gören sulama grubu trafosu, İhsan Gören sulama grubu trafosu, Ahmet Erten, İbrahim Türk sulama grubu trafosu, Ahmet Özdirik sulama grubu trafosu, Ahmet Yellibulut, Yiğitler içme suyu, Süleyman Sür, Mehmet Demirtaş sulama grubu trafosu, Bağyurdu sulama Koop trafosu-2, Bağyurdu sulama grubu trafosu-1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, Şaban Yavaş, Msm Tavukçuluk, Metsa Hayvancılık, İZSU, Eda Organik, Nil Batu, Bella Şarapçılık, Mehmet Bozdirik, Esat Vural, Kemal Doğu, Feridun Tiryaki, Sarılar Köyü içme suyu, Mehmet Vural, Selahattin Özer, Halil Özdemir

09:00 - 17:00 saatleri arasında Muammer Davas, Seyfi Çıtak, Ahmet Tufan, Süleyman Gülakman, Bağyurdu sulama grubu trafosu-12, Erol Varlık sulama grubu trafosu, Yumsan Yumurta, Yumsan Gıda, Hüseyin Tuncer Gören, Sinancılar toprak sulama Koop, Serdar Ekrem Karasüyek, Sinancılar toprak sulama Koop özel trafosu-2, Ören Toprak Su Kök, Ören toprak sulama-2 trafosu, Ören Belediye, Gökkaya Yumurta, Ören toprak sulama-3 trafosu, Emine Gürbüz, Ahmet Tuncer Kızılkan, Nursen Çelebi, Refik Mutlu, Bülent Baki Boğa, Turkcel ÇArkadaşları, Mehmet Doğan, Enis Nail, Hafize Bilgi trafosu, Ören toprak sulama-5 trafosu, Abalıoğlu Yem, Nuray Berki, Elit, Kenan Aslan, Ören toprak sulama-7 trafosu, Cavit Çobanoğlu, Murat Ateş, Mustafa Tevfik Atıcı, Ören toprak sulama-6 trafosu, Ören toprak sulama 4 trafosu, Ahmet Erten 2, Muharrem Serban, Ali Özden, Sadık Toprak, Ören Toprak Su trafosu-1, Aysan Makina Sanayi, Işık Tavukçuluk, 2, Coşkun Gedikli, Kozbeyli Kök, Kozbeyli Ges, Düzey Ges Kök, Düzey Elektrik, 1, 2, Bağyurdu Osb İdari, Ali Öztürk, Yüksel Akdoğu, Halil İbrahim Sağlam ve Arkadaşları, Halil Çınar, Şeref Atıcı, Hüsnü Hürsever ve arkadaşları, Dinçer Aktaş, Mesut Aydoğmuş, Mehmet Şerif Bacak, İbrahim Vidinli Sulama Grubu trafosu, Çamlı Besi, Mehmet Özdemir, Çukurova Petrol, Mehmet Emin Bilen, Ekipsan, Gülsüm Durgu, Ays Prefabrik, Ybs Baskı Ambalaj, Kesimhane Hayvancılık, Hıdır Akdemir, Ayça Akar, Halil Duman, Çiçek Salamura San., Avrupa Namlı Gıda, Mustafa Ortak, Turan Algül ve Arkadaşları, Bülent Demir ve Arkadaşları, Şükrü Eseremel Demirci, Hasan Talat Kocageniş ve Arkadaşları, Mehmet Akın E Arkadaşları, Turan Cengiz, Hatice Babacan, İsmet Oray Sulama Grubu trafosu, Ekiz Tav, Bedri Şener, Çiğdem Tuncer, Rapunzel, Yapıkredi, Oğuzcan Gıda, Haliç Petrol, Sami Erdoğan Sulama Grubu trafosu, Bozkurt Tarım, Birpolat Hurda, Mustafa Yavaş, Mehmet Ölmez Benzinlik, Ahmet Çukur ve Arkadaşları, Fatma Fildiş ve Arkadaşları, Hüseyin İnan ve Arkadaşları, Hasan Çam, İsmet Dağlı Sulama Grubu trafosu, Yurdakul Alkan sulama grubu, Mehmet Karabıyık sulama grubu, Kadir Sezer sulama grubu, Hasan Yıldırım, 1, 2 sulama grubu, Rıdvan Başargel sulama grubu, Ahmet Dirik sulama grubu, Kemal Işık sulama grubu, İsmet Yorgancılar trafosu, İsmet Yorgancılar, Efes Tarım, Yakup Tekin Sulama, Ayşe Gürpınar

09:30 - 15:30 saatleri arasında Küçük Sanayi Sitesi, 5001/1, 2, 5003/1, 5004/1, 5005, 5009 sokaklar ve çevresi

Kınık: 08:30 - 17:00 saatleri arasında Aşağı Mahalle, Mektebi Rüştüye, Poyracık, Yeni Cami, Pekmez Pazarı, Dilsiz Dere, Nusret, Ahmet Efendi, Hacıoğlu Mescit, Armutlu, Uzunçarşı caddeleri, Deremescit Sokak ve çevresi

Kiraz: 09:00 - 17:00 saatleri arasında Çömlekçi Mahallesi

09:00 - 17:00 saatleri arasında İstiklal Mahallesi, Köprübaşı, Yunus Emre, Hacı Mahmut, Halil İbrahim Efendi caddeleri, Çolak İbrahim Caddesinin Bir Kısmı, Akasya, Tarlabaşı, Bal, Hancıoğlu, Dar, Patlangıç, Yeni, Huzur, 2.Güneş, 3.Güneş, Zeytin, Lale, Hacı Ahmet Yesevi, Hacı Mahmut, Altın, Türkmen, Derın, Hacı Mahmut Çıkmazı, Hastahane, 1.Gül, 2.Gül, Altın Tarla, Sepetçi Tahir, Akçaylı sokaklar ve çevresi

Konak: 09:00 - 17:00 saatleri arasında Hilal Mahallesi, Gaziler, Gürçeşme caddeleri, 1210, 1211, 1212, 1213, 1214, 1215, 1216, 1230, 1234, 1235, 2201, 2201/1 sokaklar ve çevresi

09:00 - 17:00 saatleri arasında Güney Mahallesi, Gaziler Caddesi, 2201, 2201/1 sokaklar ve çevresi

12:00 - 13:00 saatleri arasında Mistral Blokları, Ankara Caddesi, 1583/4 sokaklar ve çevresi

Ödemiş: 10:00 - 15:00 saatleri arasında Orhangazi Mahallesindeki Ges Santralleri

10:00 - 16:00 saatleri arasında Subatan Mahallesi'nin bir bölümü

10:00 - 16:00 saatleri arasında Bozdağ Mahallesi Büyükçavdar ve Çayır yöresi

Torbalı: 08:30 - 17:00 saatleri arasında Ayrancılar, İnönü Mahallesi, 149, 151, 153, 136, 159, 147/3 sokaklar ve çevresi

09:00 - 11:00 saatleri arasında Korucuk, Ormanköy, Helvacı, Çamlıca, Dağtekke, Düverlik, Mavideniz, Karakuyu ve Korucuk bölgesinde bulunan tüm aboneler ve Bayındır'a ait, Kavakalan, Dernekli, Bayramlar, Balcılar, Osmanlar, Yenikurudere, Gamberler köyleri

Tarih: 6/12/2017
1438 kez okudu
   Yazdır Arkadaşına gönder
GÜNCEL HABERLER
İzmir Kent Haritası İzmir Nöbetçi Eczaneleri